Home Staging

Pierwsze wrażenie można wywołać tylko raz, więc musi ono być w 100% pozytywne. Klient już po 30 sek od wejścia wie, czy kupi / wynajmie dane mieszkanie.

Home Staging to nie koszt tylko inwestycja. Home Staging to zabiegi pozwalające wydobyć potencjał wnętrza i zaprezentować je w najlepszy możliwy sposób. Chodzi o wydobycie z domu lub mieszkania tego, co warte jest podkreślenia oraz pozostawienie w tle wszystkiego tego, co nie zasługuje na bycie na pierwszym planie i mogłoby zniechęcić potencjalnego nabywcę do złożenia korzystnej oferty zakupu.

Złotą zasadą Home Stagingu jest, aby budżet nie przekraczał 1% ceny sprzedaży nieruchomości. Naturalnie wydać można znacznie mniej, lecz kluczem do sukcesu jest wiedza, jak zainwestować środki bez zbędnych wydatków.
Celem inwestycji w Home Staging jest zmaksymalizowanie wartości nieruchomości, co nie powinno stać się pretekstem do nieuzasadnionych finansowo wydatków. Znamy wiele przypadków, gdy pomimo zainwestowania znacznych środków pieniężnych, inwestycje nie przyniosły pożądanych efektów, ponieważ były źle wydatkowane.

Kompleksowe przygotowanie Państwa nieruchomości do sprzedaży od A do Z zaczyna się od konsultacji. Uzgadniamy z Państwem plan działania, a także końcowy efekt naszej pracy. Zakres prac, jakie mogą być wykonane, zależy od rodzaju i stanu nieruchomości. Home Staging  może obejmować przemalowanie, umeblowanie, zmiany lub podniesienie standardu już istniejącego wyposażenia, odpowiednie przygotowanie posesji, plan marketingowy sprzedaży nieruchomości i inne. Oferujemy między innymi takie działania, jak neutralizacja kolorów, aranżacja wnętrz, dbałość o oświetlenie, depersonalizacja, a także naprawy i remonty. W celu poprawy walorów estetycznych wykorzystujemy istniejące elementy wyposażenia wnętrza, jak i wprowadzamy nowe dodatki. Wszystko ustalą Państwo podczas spotkania z nami.

Punktem wyjścia jest oczywiście określenie budżetu. Państwo podają kwotę, jaką chcą przeznaczyć na przygotowanie nieruchomości, a my zrobimy wszystko co najlepsze w określonym budżecie. Możliwe jest również zlecenie profesjonalnej sesji zdjęciowej. Należy pamiętać,że dobre zdjęcia są bardzo ważnym elementem sprzedaży / wynajmu nieruchomości – to właśnie na ich podstawie oglądający wyrabiają sobie pierwsze wrażenie o Państwa nieruchomości.

image0 3 1024x768 - Home Staging

Dlaczego warto zamówić usługę Home Stagingu:

– wartość nieruchomości wzrasta średnio o 10%,
– sprzedaż bądź wynajem nieruchomości odbywa się 2 razy szybciej,
– Home Staging jest bardziej skuteczny od obniżania ceny danej nieruchomości,