tworczy-weekend
Blog,  Inspiracje

NIEZWYKŁY WEEKEND. MOJA RELACJA Z MEETBLOGIN.

Jesteście ciekawi jak można spędzić niezwykły weekend w babskim gronie? Czy warto rzucić wszystko w diabły i obrać kierunek inny niż Bieszczady?Poniżej moja relacja z Meetblogin i mój sposób na niezwykły weekend.

NIEZWYKŁY WEEKEND – MOJA RELACJA Z MEETBLOGIN

….. to jest mój dzień, dlatego biorę wolne od życia. Ku chwale spontaniczności łapie chwilę nie ufając przyszłości.
To idealny moment, żeby poczuć znów energię ludzi, których rozumiesz bez słów….. Ja wiem że takie chwile jak te
nie zdarzają się zbyt często, takie chwile jak te ….

                                                 Kamil Bednarek

Tegoroczna edycja imprezy jaką jest Meetblogin z pewnością zapisze się na trwałe w pamięci. Na ten sukces, wpłynęło wiele czynników. Najważniejszymi bez wątpienia okazały się czynnik ludzki oraz nowa lokalizacja. Nie wyobrażam sobie kreatywnego i niezwykłego weekendu bez stymulującego i wyciszającego otoczenia.

Nie ukrywam, że Meetblogin jest imprezą na której absolutnie trzeba być. Relację z zeszłorocznej edycji Meetblogin znajdziedzie  tutaj. Dla Meetblogin świadomie i z premedytacją zrezygnowałam z innej ogólnoplskiej imprezy blogerskiej. Bardzo sobie cenię spotkanie ze znajomymi i przyjaciółmi, podzielającymi tak jak ja entuzjazm i miłość do stylowych wnętrz, nietuzinkowych dekoracji i projektów DIY.

W zasadzie wpis mogłabym skończyć po pierwszym akapicie, bo to jest kwintesencja całego wydarzenia.  Jednak tyle się działo przez te 3 dni, które starałam się przemycać w relacjach. Cały czas zachodzę w głowę i pojąć nie mogę jak ta drobna i z pozoru krucha osoba- Ula z Interior design blog potrafi zorganizować tak duże wydarzenie na tak wysokim poziomie???

NIEZWYKŁY WEEKEND – BAJKOWA LOKALIZACJA

 

inspirujacy weekend 10 1024x754 - NIEZWYKŁY WEEKEND. MOJA RELACJA Z MEETBLOGIN.

Nowe miejsce spotkania według mnie to strzał w dziesiątkę!!! Samo położenie Sophie Country House, w sąsiedztwie stawu, wszech obecnej zieleni i towarzysząca nam cisza z daleka od zgiełku wielkich miast sprzyjała refleksjom, zadumie oraz pobudzała uśpione i przytępione na codzień zmysły. Sielska atmosfera, nie komercyjny wystrój wnętrz sprzyjał luźnym rozmowom o życiu i o pasji jaką dla każdej z uczestniczek jest dobry design, funkcjonalna przestrzeń i oryginalne dekoracje we wnętrzach. Partnerzy spotkania Jysk PolskaMarkslojd oraz We Love Beds , przygotowali dla nas fantastyczną strefę zarówno warsztatową jak i relaksu.

NIEZWYKŁY WEEKEND – WARSZTATY PIĄTKOWE

Już w piątek zaczęliśmy z wysokiego C. Poza prezentacją najnowszej kolekcji marki Markslojd mieliśmy okazję wykazać się kreatywnością i zdolnościami  manualnymi.  Nasze koleżanki z bloga Pani potrafi pomogły nam za pomocą wiertarek, tony klipsów, sznurków, bilecików i zdjęć polaroid ozdobić lampę Frame. Fantastyczna ramka, w dodatku podświetlana z pewnością stanowić będzie niesamowity dodatek na moim biurku.

inspirujacy weekend 7 1024x553 - NIEZWYKŁY WEEKEND. MOJA RELACJA Z MEETBLOGIN.

inspirujacy weekend 6 1024x491 - NIEZWYKŁY WEEKEND. MOJA RELACJA Z MEETBLOGIN.Towarzyszące wydarzeniu upały nie ostudziły majsterkowych zapędów uczstniczek. Krótka przerwa, zmiana dekoracji i na tapecie pojawiły się warsztaty z marką Barlinek . Poprzedzone zostały dużą dawką cennych informacji o drewnie, obróbce i jego właściwościach.  O drewnie opowiadał nam Michał z wióry lecą . I wióry leciały, aby po dłuższej chwili z kawałka dębiny, oprawki i żarówki przy podstawowej wiedzy z zakresu elektryki stworzyć niepowtarzalną lampkę. Dla mnie,  kobiety która uwielbia pracę z drewnem, renowację mebli i tworzenie nieoczywistych dodatków do wnętrz udział w warsztatach był istną nagrodą samą w sobie.

inspirujacy weekend 12 1024x460 - NIEZWYKŁY WEEKEND. MOJA RELACJA Z MEETBLOGIN.Wióry i kurz opadł. Po wysiłku fizycznym przyszedł czas na to, by stworzyć moodboard ubierając jedną z najnowszych kolekcji Meble Wójcik w odpowiednią oprawę kolorystyczną ścian, tkanin, i dekoracji.  Pracowaliśmy w zespołach 2-3 osobowych. Powstało dużo oryginalnych zestawień i aranżacji. Piątek kończyliśmy wspólną kolacją pod gołym niebem, której towarzyszył śmiech i zabawa oraz głośne “sto lat” odśpiewane dwóm wspaniałym solenizantkom.

inspirujacy weekend 11 1024x815 - NIEZWYKŁY WEEKEND. MOJA RELACJA Z MEETBLOGIN.

48086547821 fe91164261 k 1024x683 - NIEZWYKŁY WEEKEND. MOJA RELACJA Z MEETBLOGIN.

NIEZWYKŁY WEEKEND – WARSZTATY SOBOTA

Sobota, imieniny kota.  A tak na poważnie kolejny ekscytujący dzień przed nami. Rozpoczęliśmy go sporą dawką wiedzy z zakresu blogowania i dzialań na Facebooku. Cennych wskazówek udzielały nam dziewczyny z Homebook. “Designie ukrytym w grzejniku”  czyli w podróż po hstorii sztuki w ujęciu asortymentu marki Purmo zabrała nas Krystyna Czubówna blogosfery wnętrzarskiej czyli Dagmara Jakubczyk. Kobitka jest kopalnią wiedzy o sztuce, o której opowiada z taką pasją, że człowiek gotowy jest kupić od niej drzwi do lasu lub zapasowe dziurki do sitka 🙂

inspirujacy weekend 13 1024x825 - NIEZWYKŁY WEEKEND. MOJA RELACJA Z MEETBLOGIN.Po lunchu przyszedł czas na testowanie plamoodpornych tkanin tapicerskich, w tym outdoorowych marki Toptextil , której dystrybutorem jest hurtownia  Kameleon Pro. W ramach warsztatów z użyciem różnorodnych tkanin uszyliśmy kolorowe kanapy. Każda wyjatkowa i niepowtarzalna tak jak uczestniczki Meetblogin.

inspirujacy weekend 9 676x1024 - NIEZWYKŁY WEEKEND. MOJA RELACJA Z MEETBLOGIN.Nim jednak zasiadłyśmy do uroczystej kolacji z okazji 30 lecia marki Rosenthal w Polsce w zmysłową podróż po świecie świec zabrała nas marka We Love Beds , która zaprezentowała swój asortyment i pokazała jak w prawidłowy sposób palić świece sojowe. Wprowadzone w błogi stan zasiadłyśmy do stołu, słuchając muzyki na żywo. Inspirujące doświadczenie.

inspirujacy weekend 14 1024x563 - NIEZWYKŁY WEEKEND. MOJA RELACJA Z MEETBLOGIN.

NIEZWYKŁY WEEKEND – WARSZTATY NIEDZIELA

Dzień trzeci, a zarazem ostatni rozpoczęliśmy od wspólnego śniadania, a następnie gospodyni opowiedziała o swojej drodze do budowania własnej marki, o trendach, którymi inspirowała się przy tworzeniu tego magicznego miejsca. Nasza koleżanka Zoyka Home wraz z firmą Belldeco  , zabrała nas w niesamowitą podróż po stylach Etno-Boho.  Z użyciem przywiezionych akcesorii aranżowaliśmy przestrzeń wewnątrz i wokół budynku.

inspirujacy weekend 8 1024x500 - NIEZWYKŁY WEEKEND. MOJA RELACJA Z MEETBLOGIN.inspirujacy weekend 15 1024x511 - NIEZWYKŁY WEEKEND. MOJA RELACJA Z MEETBLOGIN.Marka Homepic , prezentując możliwości współpracy zamknęłą oficjalny program Meetblogin.  W powietrzu dało się wyczuć smutek towarzyszący rozstaniom i pożegnaniom. Nadszedł moment ostatnich wspólnych zdjęć i symbolicznej lampki proseco.

Chodź przez trzy dni doskwierał nam nieustępliwy żar z nieba, a wieczorem towarzyszyły nam komary, namnażające się niczym bakterie Coli to nic, absolutnie nic bym nie zmieniła.

Z tego miejsca chciałabym podziękować wszystkim, którzy dołożyli wiele starań, by uczynić ten weekend WYJĄTKOWYM i MAGICZNYM, czyli niezwykłym .

Zdecydowana większość zdjęć do wpisu jest autorstwa Karoliny z Kaboompics oraz mojej skromnej osoby.

 

37 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.