targi-wyposazenia-wnetrz
Blog,  Inspiracje

HOME DECOR 2022 – RELACJA Z TARGÓW

Home Decor to jedne z największych targów trendów wyposażenia wnętrz odbywające się cyklicznie w Poznaniu. Zapraszam zatem na krótką relację z tego wydarzenia.

HOME DECOR – WSTĘP

HOME DECOR to najważniejsza w kraju biznesowa prezentacja najnowszych trendów w dekoracjach i wyposażeniu wnętrz. Wystawcy prezentują nowe kolekcje dekoracji, oświetlenia, tekstyliów, ceramiki, szkła, akcesoriów kuchennych i łazienkowych oraz innych artykułów wyposażenia wnętrz.

home decor lamele - HOME DECOR 2022 - RELACJA Z TARGÓW

Wydarzenie to jest skierowane do producentów i dostawców, poszukujących możliwości prezentacji produktów i usług związanych z wyposażeniem i wykończeniem wnętrz międzynarodowej publiczności. .
Dla zwiedzających targi HOME DECOR stanowią jedną z najważniejszych w Polsce biznesowych prezentacji najnowszych trendów w dekoracjach i wyposażeniu. To ważne spotkanie branży wnętrzarskiej i dekoracyjnej: producentów, importerów, dystrybutorów i hurtowników artykułów do dekoracji i aranżacji wnętrz.

welurowe obicia trendy 2022 - HOME DECOR 2022 - RELACJA Z TARGÓW

HOME DECOR stanowi również przestrzeń do nawiązywania relacji między producentami i dystrybutorami a blogerami, projektantami i architektami wnętrz. W tym samym czasie organizowane są targi MEBLE POLSKA, na których najważniejsi polscy producenci mebli prezentują swoje najnowsze kolekcje.

targi meblarskie - HOME DECOR 2022 - RELACJA Z TARGÓW

fotele targi meblowe - HOME DECOR 2022 - RELACJA Z TARGÓW

HOME DECOR – EDYCJA 2022

Tegoroczna edycja targów  odbywała się w dniach od 16 do 19 maja 2022 r.  Wydarzenie to, co roku odwiedzane przez tysiące osób i w ym roku, mimo prolongaty terminu cieszyło się dużą frekfencją. Niestety przez pandemię ubiegłoroczna edycja odbywała się on-line, a nastroje i prognozy ekonomiczne łatwo było zauważyć w postaci ilości stoisk oraz prezentowanych produktów. Z pewnością okres epidemii większość marek produkujących meble i dodatki postanowiła wykorzystać na kontynuowanie podjetych projektów. Nieliczni wystawcy zaskoczyli mnie kolorystyką lub formą, której nie miałam sposobności oglądać wcześniej.

kanapy targ meblowe - HOME DECOR 2022 - RELACJA Z TARGÓWhome decor targi 1 - HOME DECOR 2022 - RELACJA Z TARGÓW24 783x1024 - HOME DECOR 2022 - RELACJA Z TARGÓW

W tekstyliach dominowały jasne kolory obić, choć pojawiały się też modele w butelkowej zieleni oraz bordo. Jeśli chodzi o fakturę to bucla, welur i sztruks.  Meble drewniane lub imitujące drewno naturalne, komody o obłych kształtach, fronty relifowane, pojawia się również plecionka wenecka.

home dekor oswietlenie - HOME DECOR 2022 - RELACJA Z TARGÓW

home decor lampa - HOME DECOR 2022 - RELACJA Z TARGÓW

Oświetlenie to propozycje lamp kształtem przypominające krople wody, geometryczne rozety lub kule. Propozycje zabudowy kuchennej to szafki o matowym wykończeniu, dolne szafki w innej kolorystyce niż górne. Zabudowa prowadzona często pod sam sufit.

inspiracje home decor - HOME DECOR 2022 - RELACJA Z TARGÓW

Wielu pomysłowych inspiracji dostarczyła też strefa Blogger Zone,  o której możecie poczytać we wcześniejszym wpisie. Ekspozycja ta obfitowała we wspaniałe kompozycje kolorystyczne, ciekawe rozwiązania techniczne i technologiczne.

bloggerzone targi home decor 10 - HOME DECOR 2022 - RELACJA Z TARGÓWhome decor targi - HOME DECOR 2022 - RELACJA Z TARGÓW

HOME DECOR – PODSUMOWANIE

Z pewnością obecność na targach Home Decor jest inspirującym wydarzeniem, które sprzyja budowaniu relacji partnerskich. Jest też z pewnością kopalnią inspiracji, która pomaga  tworzyć nietuzinkowe aranżacje zgodnie z bieżącą modą i trendami.

 

ID M 920x850 2 bez200 - HOME DECOR 2022 - RELACJA Z TARGÓW

19 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.